Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Best Price Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates
Find it 

* ID required at check-in

Close
Close Form

Contact us

Call 1-800-HHONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

HHonors Kazanım Şekli Seçeneklerinde Yapılacak Güncelleme

6 Ocak 2014 tarihinden itibaren Hilton HHonors'ta iki Kazanım Şekli Seçeneği bulunacak: Puanlar ve Puanlar veya Points & Miles™. Bu tarihte, Puan ve Sabit Mil seçeneği son bulacaktır.

S: Bu değişiklik ne zaman uygulamaya konacak?

C: Hilton HHonors 6 Ocak 2014 tarihinden itibaren artık Puan ve Sabit Mil kazanım şeklini sunmayacak. HHonors iki Kazanım Şekli Seçeneği sunacak: Puanlar ve Puanlar (HHonors Taban Puanları + HHonors Bonus Puanları) ve Points & Miles (HHonors Taban Puanları + Değişken Havayolu/Demiryolu Milleri).

S: Halihazırda Puanlar ve Sabit Miller seçeneğine kayıtlı üyelere ne olacak?

C: 6 Ocak 2014 tarihinden itibaren, daha öncesinde Puanlar ve Sabit Miller seçeneğine kayıtlı olan üyeler otomatik olarak, konaklamalarında harcadıkları her uygun ABD Doları esas alınarak havayolu milleri kazanacaklar. Bu artık HHonors müşteri profilinde Points & Miles şeklinde gösterilecek ve üyenin başka herhangi bir şey yapması gerekmeyecek.

S: Değişiklikler uygulamaya konmadan önce Puanlar ve Sabit Miller seçeneğiyle rezervasyon yaptırdığım gelecekteki konaklamalarıma ne olacak?

C: Giriş tarihi 6 Ocak 2014'ten önce olan tüm konaklamalar için, Puanlar ve Sabit Miller seçeneğine kayıtlı üyeler konaklamalarının tümü için Puanlar ve Sabit Miller kazanmaya devam edecekler. Giriş tarihi 6 Ocak 2014'ten sonra olan konaklamalar için, Points & Miles seçeneğine kayıtlı üyeler otomatik olarak, çoğu konaklamalar için değişken miller veya harcanan her uygun ABD doları başına 10 HHonors Taban Puanı artı 1 mil kazanacaklar.* Havayolu ortakları ve kazanabileceğiniz millerin eksiksiz bir listesi için bizi bu adresten ziyaret edin.

S: Kazanım Şeklimin ne olduğunu nasıl öğrenebilir ve bunu nasıl değiştirebilirim?

C: HHonors.com adresinden HHonors hesabınızda oturum açın. Hesap Özeti sayfanızda, sol kenardaki "Profilim" seçeneği altında bulunan "Tercihler" seçeneğine tıklayın. Tercihler sayfasına ulaştığınızda "MyWay Kazanım Şekli Tercihleri" bağlantısına tıklayın; burada geçerli Kazanım Şekliniz gösterilecektir. Kazanım Şeklinizi değiştirmek için "Kazanım Şeklini Değiştirme" bağlantısına tıklayın.


*Kazanma oranları havayoluna göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın. Hilton HHonors® üyeliği, Points & Miles™ kazanma ve Puanların kullanılması HHonors Hüküm ve Koşullarına tabidir.